Mondelez Czech Republic

Kontakt: 

Mondelez Czech Republic s.r.o.
Karolinská 661/4
186 00 Praha 8
Česká republika / Czech Republic
Tel: +420 296 380 111

Více informací: www.mondelez.jobs.cz

Sídlo společnosti Mondelez Czech Republic v Praze

Společnost Mondelez Czech Republic je součástí společnosti Mondelēz International, Inc., která je předním výrobcem cukrovinek a snacků, jehož obrat v roce 2012 činil 35 miliard amerických dolarů. Mondelēz International, nástupce společnosti Kraft Foods Inc., přináší radostné okamžiky lahodné chuti spotřebitelům ve 165 zemích a patří k největším světovým výrobcům čokolády, sušenek, žvýkaček, bonbonů a rozpustných nápojů. Patří jí značky, jejichž hodnota se vyjadřuje v miliardách dolarů a mezi něž patří čokoláda Milka a Cadbury Dairy Milk, sušenky LU, Nabisco a Oreo, rozpustné nápoje Tang a žvýkačky Trident.

Mondelēz International působí v České republice a na Slovensku od roku 1992 a dnes je nezpochybnitelnou jedničkou ve výrobě sušenek a čokoládových cukrovinek na českém i slovenském trhu. V obou zemích zaměstnává téměř 3 tisíce zaměstnanců a obchodní zastoupení firmy prodává na území České a Slovenské republiky neuvěřitelných 430 produktů pod 19 značkami. 

Na území České republiky a Slovenska vyrábí Mondelēz International své výrobky v celkem čtyřech továrnách.

Historie bratislavské továrny Figaro sahá až do 19. století, kdy zde bratři Stollwerckové otevřeli pobočku své výroby. Začali nejdříve známými bonbony a zákusky, ale brzy se stala hlavním výrobním artiklem čokoláda.

Továrna Opavia nese své jméno podle města Opavy, kde se v největší továrně Mondelēz International na území České republiky a Slovenska vyrábějí sušenky.

Další továrnu na sušenky, známou pod označením Deli, najdete v Lovosicích a stejně jako Opavia zásobuje zbožím nejen Českou republiku a Slovensko, ale i zahraničí.

To ostatně platí i o továrně Kolonáda v Mariánských Lázních, jejímž hlavním artiklem jsou oblíbené lázeňské oplatky, známé jako tradiční pochoutka nebo suvenýr z lázní.

 • Deli - Lovosice
  Tel: +420 416 920 582
 • Opavia - Opava
  Tel: +420 553 825 700
 • Kolonáda - Mariánské Lázně
  Tel: +420 354 429 211
 • Figaro - Bratislava
  Tel: +421 249 243 381

Mondelez Czech Republic se dlouhodobě angažuje v projektech spadajících do oblasti společenské zodpovědnosti. Mezi hlavní priority společnosti patří boj proti hladu (potravinová pomoc), zdravý životní styl, pomoc při katastrofách a podpora udržitelného rozvoje.